شركت دمسان رايانه

داستان دمسان رایانه

شركت دمسان رايانه 22 سال پیش، درست زمانی که 8 سال از اتصال ایران به شبکه جهانی اینترنت می گذشت حفاظت از داده ها و امنیت شبکه ، … شد یکی از دغدغه های کاربران و ما

ما با دانشی که داشتیم به اين فكر افتاديم كه  این نگرانی کاربران را رفع کنیم و فضای امنی در بستر اینترنت فراهم کنیم. و این شد ایده اولیه تاسیس و سال 1380 شرکت مهندسی دمسان رایانه را بنيانگذاري كردیم ما قطار دمسان رایانه رو با تعداد کمی کوپه راه اندازی کردیم. و به حرکت در آوردیم ، مجوزهای لازم تردد از سازمان نظام صنفی روگرفتیم و به حرکتمون ادامه دادیم.

در این 22 سال به ایستگاه طیف وسیعی از مشتریان بزرگ و کوچک ، وزارتخانه ها ، سازمان ها و نهادها ، شرکتهای تجاری و تولیدی سر زدیم و متانسب با نیازهایشان کالا و خدمات ارائه کردیم. در طول این مدت در 2000 ایستگاه مشتری ترمز کردیم .

خدمات و محصول ارائه کردیم و البته در این 20 سال کوپه های قطارمون رو توسعه دادیم رشد کردیم از تونلها و پلهای فراوانی عبور کردیم. گاهی سوت زدیم و اعلام حضور کردیم و کوپه هامون رو افزایش دادیم. در کوپه هاي فنی : (نیروهای جوان ، خلاق، متخصص ) فروش : (کارشناسان خبره و کاربلد) خدمات پس از فروش : (نیروهای صبور ، پیگیر و پاسخگو) مالي و حسابداری: (نیروهای دقیق ، ریز بین ، کارشناس و منظم ) اداری و روابط عمومی و بازرگانی: (نیروهای کار بلد متخصص ، منظم ، پاسخگو و صادق و …) مشغول به کار و فعاليت هستند.

پنج ساله یک کوپه جدید به قطارمون اضافه کردیم. که در آن نیروهای برنامه نویس که متخصص ،کاربلد و خبره مشغول فعالیتند. که محصولات متنوعی تولید می کنند . (مثل نرم افزار داناليكا و …)

در این مدت ، نزدیک به 40 مرتبه به ایستگاه هاي همایش و سمینار رفتیم ، همایش و سمینار برگزار کردیم. از مشتریان دعوت کردیم ، تجربیات خود را به اشتراک گذاشتیم ، از نقطه نظرات و پیشنهادات مشتریان آموختیم و با نگاه مهربان خداوند و انرژی مثبت مشتریان و همدلی همکاران پر قدرت تر از قبل به راهمان ادامه دادیم. ازآموزش همکاران هم غافل نبودیم و همه ساله دوره های آموزشی برگزار کردیم. راستي يه كوپه جديد هم قراره بهمون اضافه بشه.

محصولات متنوعي داريم مثل: آنتی ویروس ، فایروال ، خدمات پشتيبان گيري و ….كه اگه به تيتر محصولات و خدمات در صفحه اصلي بريد آنها را هم مي ببينيد.

امروز یکی از بهترین و پیشروهای صنعت خودمان هستیم و هروز محصولات و خدمات خودمون رو به روز می کنیم. و رسالت ما اینه که خدمات و محصولات رو با بهترین کیفیت ارائه کنیم. تا مشتریان ما نگرانی و دغدغه ای در حوزه امنیت شبکه نداشته باشند. و امروز در رساندن پشتيباني و خدمات به مشتريانمون جزء بهترين ها هستيم ما در قطار دمسان رایانه تلاش می کنیم. که از آخرین تکنولوژی و فناوری روز دنیا استفاده کنیم و هر روز بهتر از روز قبل خود باشیم. همه ساله استانداردهای فعالیتمون رو به روز می کنیم و دانش همکارانمون رو افزایش می دهیم .

و در این 22 سال فعالیت ، موفق به کسب تقدیرها و تقدیرنامه ها و … از سازمانهاي ناظر گردیده ایم.

اگر شما مایل بودید از خدمات و محصولاتی که ما ارائه می دهیم استفاده کنید. و ما به ایستگاه شما سر بزنیم از طریق کانالهای ارتباطی يا کوپه فروش و مارکتینگ ما ارتباط برقرار کنید. و لوکیشن واحدتون را برای ما بفرستید که در اولین فرصت به ایستگاه شما بیایم و مهمون ایستگاه شما باشیم .