شرکت مهندسی دمسان رایانه

ارتباط با ما

021-42621

  1. خانه
  2. »
  3. dell EMC (فضای ذخیره ساز)

ای ام سی Dell EMC

کمپانی Dell EMC شرکت چند ملیتی آمریکایی است که در ایالت ماساچوست آمریکا قرار دارد، زمینه کاری شرکت Dell EMC در ارائه محصولاتی به جهت ذخیره سازی داده ها، امنیت اطلاعات، مجازی سازی محاسبات ابری و …است .

هدف شرکت Dell EMC طیف وسیعی از مشتریان را در بر میگیرد و پیشنهادات مناسبی برای شرکت های کوچک تا بزرگ را ارائه می کند.

در گذشته شرکت EMC با در اختیار داشتن ۷۰,۰۰۰ کارمند بزرگترین شرکت ارائه دهنده تجهیزات ذخیره سازی داده ها به شمار رفته و سهم بزرگی از بازار را در اختیار داشته است، رقبای شرکت EMC، شرکتهایی نظیر HP, CISCO و IBM است.

سرانجام در تاریخ ۷ سپتامبر ۲۰۱۶ شرکتDell EMC با مبلغ ۶۷ میلیارد دلار اقدام به خرید کمپانی EMC کرد. محصولات این شرکت به چندین دسته تقسیم می شود، اعم از سرور، استوریج، حفاظت از داده ها، امنیت، شبکه و زیر ساخت است؛ از متداول ترین محصولات مورد استفاده شرکتDell EMC که در ایران استفاده میگردد استوریج های ایی ام سی Dell EMC است

Primary Storage

این محصول با استفاده از ارتباطات NVMe، Real time machine learning، جابجایی یکپارچه ابری و پهنای باند پایدار 350 GB/S، موجب می گردد تا Workload های ضروری سازمان شما، با سرعت بالا نیازمندی های سازمان شما را تامین نماید.
راهکار ذخیره سازی مبتنی بر نرم افزار PowerFlex موجب سهولت در سازمان هایی می گردد که به دنبال مدرن سازی دیتاسنتر خود هستند. این محصول ضمن ساده سازی مدیریت ها زیرساخت و عملکردها، موجب انعطاف پذیری فوق العاده، مقیاس پذیری گسترده و عملکرد در سطح اینترپرایز گردیده است.
این محصول به طور چشمگیری موجب بهره وری عملیات IT، تغییر گردش کار برنامه ها با استفاده از copy data management و کاهش فضای ذخیره سازی به کمک inline data deduplication گردیده است. همه موارد ذکر گردیده با عملکرد بالای پایدار و availability پیشرفته با Dell EMC Xtreme IO محقق گردیده است.
خانواده جدید PowerStore با زیرساخت داده محور ، هوشمند و قابل انعطاف موجب حذف workload های سنتی گردیده است.

Unstructured Data Storage

Dell Technologies موجب فراهم آوردن راهکارهای درجه اول NAS و درجه اول سرور در جهان گردیده است. انعطاف پذیری معماری مبتنی بر نرم افزار را با نوآوری های سخت افزاری در هم آمیخته است تا شما بتوانید سریع تر و سریع تر حرکت کنید.
پلتفرم ذخیره سازی اشیا ECS دارای مقیاس پذیری، عملکرد، انعطاف پذیری و از لحاظ اقتصادی بی نظیر است. ECS به عنوان دستگاه turnkey یا یک مدل مبتنی بر نرم افزار قابل استفاده است و سازگاری غنی از S3 را در یک معماری توزیع شده در سطح جهان ارائه می دهد. هم چنین سازمان ها را قادر می سازد تا workloadهای شرکتی مانند cloud-native ، بایگانی ، IoT ، AI و برنامه های تجزیه و تحلیل داده های بزرگ در مقیاس بزرگ پشتیبانی کنند.
Dell EMC Streaming Data Platform ، یک پلتفرم نرم افزاری مبتکرانه و سازمانی است که به سازمان ها این امکان را می دهد که داده های historical و real-time خود را در یک زیرساخت auto-scale و مدل برنامه ریزی شده، پیاده سازی نمایند. با استفاده از برنامه Streaming Data ، سازمان ها می توانند از طریق استفاده از داده های بدون ساختار خود به نوآوری دست یابند.

Data Storage Essentials

این محصول با تلفیق هوش ماشین و هوش انسانی این امکان را برای مدیران storage ها فراهم آورده است تا بتوانند از محیط Dell EMC شان مدیریت کارامدتر و اقداماتی که نیاز است که بر روی داده ها انجام شود، صورت گیرد. CloudIQ بر روی PowerMax، PowerStore، PowerScale، PowerVault، Unity XT، XtremeIO، SC Series، VxBlock و سوییچ های Connectrix پشتیبانی می گردد.
یک نرم افزار مانیتورینگ استوریج و مدیریت بر داده های بدون ساختار می باشد که سازمان ها را قادر می سازد تا داده ها را شناسایی، طبقه بندی کنند و آن ها را بین سیستم های ذخیره سازی گوناگون و ابر منتقل سازد. DataIQ با استفاده از unified file system محصول PowerScale، ECS و پلتفرم های third-party و Cloud به شما دید منحصر به فردی راجب میزان مصرف داده، وضعیت سلامت Storage همزمان با قابلیت های Self-service به منظور انتقال داده متناسب با نیاز کاربران می دهد.
سوییچ های خانواده Dell EMC Connectrix اطلاعات مهم حیاتی سازمان شما را به سرعت و ایمن با بالاترین عملکرد، بالاترین availability و reliability بی نظیر به مکان مورد نیاز منتقل می کنند.
پیمایش به بالا