شرکت مهندسی دمسان رایانه

ارتباط با ما

021-42621

  1. خانه
  2. »
  3. sophos xgs

فایروال های سری XGS سوفوس

فایروال های سری XGS سوفوس با پردازنده اختصاصی Xstream Flow، سرعت بالاتر در پایش امنیتی ترافیک رمز شده (SSL Inspection) و قدرت بیشتر در مقابله با تهدیدات را ارائه میدهند.

فایروال سوفوس سری XGS

Xstream Protection

معماری امنیتی Xstream

معماری فایروال Sophos Xstream از شبکه سازمان در برابر جدیدترین تهدیدات محافظت ‌می‌کند و در عین حال سرعت ترافیک برنامه‌های کاربردی SaaS، SD-WAN و ابری را بهبود می‌بخشد.

رمزگشایی TLS 1.3

نقاط کور امنیتی را با بازرسی هوشمند TLS که بسیار سریع و مؤثر است، از بین میبرد. در عین حال از جدیدترین استانداردها پشتیبانی کرده و تنها با یک اشاره و کلیک بر روی ابزارها، سیاستهای امنیتی مختلف به آسانی اعمال می‌شوند.

بازرسی ژرف بسته‌های داده‌ای

بازرسی ژرف بسته‌های داده‌ای به صورت موثر با بکارگیری تکنیک‌هایی همچون IPS نسل جدید، حفاظت از وب و کنترل برنامه‌های کاربردی، در کنار الگوریتم‌های یادگیری عمیق و تحلیل‌گر جعبه شنی (Sandbox) انجام شده و به این ترتیب جدیدترین باج افزارها و نفوذها متوقف و مسدود می‌شوند.

شتاب برنامه‌های کاربردی

سرعت SaaS، SD-WAN و ترافیک ابری در برنامه‌هایی همچون VoIP، ویدئو و سایر برنامه‌های کاربردی سازمانها به طور خودکار افزایش می‌یابد. همچنین می‌توان برای سرعت بیشتر، فایروال را در حالت Xstream FastPath قرار داد و عملکرد را بهینه نمود.

عملکرد قدرتمند در مقابله با تهدیدات امنیتی

فایروال سری XGS، فناوری Xstream سوفوس را با مدلها و قیمت‌های متنوعی ارائه می‌کند تا حفاظت متناسب با تنوع شبکه‌های توزیع‌شده و رمزگذاری‌شده امروزی را تامین کند.

مجهز به فناوری Xstream

با استفاده از پردازنده‌ Xstream Flow اضافه شده به فایروال، ترافیک‌‌ مهم همچون SaaS، SD-WAN و ابر را در سطح سخت‌افزار رمزگشایی و شتابدهی می‌کند و عملکرد TLS و بازرسی ژرف بسته‌های داده‌ای را به حداکثر می‌رساند.

اتصال با سرعت بالا

گزینه‌های متنوعی از ماژول‌های الحاقی FlexiPort برای اتصالات پرسرعت همچون high-speed copper، ماژولهای فیبر نوری، PoE و Wi-Fi برای فایروال های سری XGS سوفوس ارائه میشود.

عملکرد هدفمند

فایروال های سری XGS سوفوس، به صورت هدفمند با معماری پردازنده دوگانه، حجم زیاد حافظه اجرایی و فضای ذخیره سازی حالت جامد (Solid-State Storage) برای پردازش قدرتمند در بار کاری سنگین طراحی شده اند.

پیمایش به بالا