شرکت مهندسی دمسان رایانه

ارتباط با ما

021-42621

  1. خانه
  2. »
  3. فایروال سوفوس

فایروال سوفوس

دیواره های آتش نسل جدید

فایروال سوفوس

پشتیبانی شده توسط Xstream

فایروال‌های سری XGS Sophos بهترین دو جهان را با هم ترکیب کرده است انعطاف‌پذیری یک CPU با کارایی بالا و چند هسته‌ای برای بازرسی بسته‌های عمیق، به علاوه مزایای عملکرد یک پردازنده اختصاصی Xstream Flow برای شتاب هوشمند برنامه‌ها.

محافظت قدرتمند در هر نقطه

فایروال Sophos و سری XGS بهترین دید، حفاظت و عملکرد صنعت را ارائه می دهند. از شعبه کوچک گرفته تا شرکت توزیع شده، هیچ گونه حفاظتی در صلح تضمین نمی شود.

حفاظت و ایمنی در لبه شبکه

فایروال Sophos می تواند شبکه شما را در هر جایی که نیاز داشته باشد با طیف گسترده ای از لوازم سخت افزاری ماژولار، پشتیبانی از پلتفرم ابری و مجازی و دستگاه هایی که در لبه شبکه  نیاز به دسترسی ایمن دارند مانند نقاط دسترسی بی سیم SD-RED و APX به ما بدهد.

تمام محافظتی که برای متوقف کردن حملات پیچیده و تهدیدات پیشرفته نیاز دارید و در عین حال دسترسی ایمن به شبکه را برای افرادی که به آنها اعتماد دارید فراهم می کند.

سیستم پیشگیری از نفوذ نسل بعدی

محافظت پیشرفته در برابر انواع حملات مدرن ارائه می دهد. این فراتر از منابع مرسوم سرور و شبکه است تا از کاربران و برنامه های موجود در شبکه نیز محافظت کند.

Security Heartbeat

پیوندی بین نقاط پایانی محافظت شده Sophos Central و فایروال شما ایجاد می‌کند تا تهدیدات را سریع‌تر شناسایی کند، بررسی را ساده‌تر کند و تأثیر حملات را به حداقل برساند. به راحتی وضعیت Heartbeat را در خط مشی های فایروال قرار دهید تا به طور خودکار سیستم های در معرض خطر را ایزوله کنید.

حفاظت از تهدیدات پیشرفته

شناسایی فوری و پاسخ فوری به پیچیده ترین حملات امروزی. حفاظت چند لایه تهدیدات را فورا شناسایی می کند و Security Heartbeat پاسخ اضطراری را ارائه می دهد.

فن آوری های پیشرفته VPN

فناوری‌های منحصربه‌ فرد و ساده VPN، شامل پورتال سلف سرويس Clientless HTML5 ما را اضافه مي كند، كه دسترسي از راه دور را به طور باورنكردني ساده مي كند و مديريت برای فناوری انحصاری SD-RED (دستگاه اترنت از راه دور) VPN ما را ایمن می‌کند.

Network Protection در بسته‌های Xstream و Standard Protection موجود است و برای خرید جداگانه نیز در دسترس است.

دید و کنترل بی بدیل بر تمام فعالیت های وب و برنامه کاربر شما.

خط مشی قدرتمند وب براي گروه و كاربر

کنترل های خط مشی دروازه وب امن در سطح سازمانی، برای مدیریت آسان کنترل های پیچیده وب کاربر و گروه ارائه می دهد. سیاست هایی را بر اساس کلمات کلیدی وب آپلود شده اعمال کنید که نشان دهنده استفاده یا رفتار نامناسب هستند.

کنترل برنامه و QoS

قابلیت مشاهده و کنترل آگاهانه کاربر را بر روی هزاران برنامه با گزینه‌های خط‌مشی و شکل‌دهی ترافیک (QoS) بر اساس دسته بندي برنامه، ریسک و سایر ویژگی‌ها فعال می‌کند. کنترل برنامه همگام‌سازی شده به‌طور خودکار تمام برنامه‌های ناشناخته و سفارشی را در شبکه شما شناسایی می‌کند.

حفاظت از تهدیدات وب پیشرفته

با پشتیبانی SophosLabs، موتور پیشرفته ما محافظت نهایی را در برابر تهدیدات وب چند شکلی و مبهم امروزی فراهم می کند. تکنیک‌های نوآورانه مانند شبیه‌سازی جاوا اسکریپت، تجزیه و تحلیل رفتاری، و شهرت مبدا به حفظ امنیت شبکه شما کمک می‌کنند.

اسکن ترافیک با کارایی بالا

بازرسی SSL Xstream ما که برای عملکرد عالی بهینه شده است، بازرسی با تأخیر بسیار کم و اسکن HTTPS را در عین حفظ عملکرد ارائه می کند.

حفاظت از ایمیل خود را با ضد هرزنامه (Anti-spam)، DLP و رمزگذاری یکپارچه کنید. ما Sophos Central Email Advanced را به عنوان بهترین راه حل مبتني بر ابر حفاظت از ایمیل توصیه می کنیم. اگر به حفاظت از ایمیل به صورت on-box نیاز دارید، این ماژول ضد هرزنامه، DLP و رمزگذاری ضروری را ارائه می دهد.

عامل انتقال پیام یکپارچه

تداوم کسب و کار به صورت همیشه فعال را برای ایمیل شما تضمین می کند و به فایروال اجازه می دهد تا در صورت در دسترس نبودن سرورهای رویداد، به طور خودکار نامه ها را در صف قرار دهد.

Live Anti-Spam

از آخرین کمپین های هرزنامه، حملات فیشینگ و پیوست های مخرب محافظت می کند.

قرنطینه به صورت سلف سرویس

به کارمندان کنترل مستقیمی بر قرنطینه هرزنامه‌هایشان می‌دهد و در وقت و تلاش شما صرفه‌جویی می‌کند.

رمزگذاری ایمیل SPX

SPX با استفاده از فناوری رمزگذاری مبتنی بر رمز عبور كه منحصرا براي سوفوس در انتظار ثبت اختراع است، ارسال ایمیل های رمزگذاری شده را برای هر کسی، حتی کسانی که هیچ گونه زیرساخت قابل اعتمادي ندارند، آسان می کند.

پیشگیری از، از دست دادن داده ها (DLP)

DLP مبتنی بر خط مشی می تواند به طور خودکار رمزگذاری را راه اندازی کند یا بر اساس وجود داده های حساس در ایمیل هایی که از سازمان خارج می شوند، آنها را مسدود یا اطلاع دهد.

سرورهای وب و برنامه های تجاری خود را در برابر تلاش های هک، مقاوم کنید و در عین حال دسترسی ایمن را فراهم کنید.

الگوهای سیاست براي برنامه کاربردی تجاری

الگوهای خط مشی از پیش تعریف شده به شما امکان می دهد از برنامه های معمولی مانند Microsoft Exchange Outlook Anywhere یا SharePoint به سرعت و به راحتی محافظت کنید.

محافظت در برابر آخرین هک ها و حملات

با انواع فناوری‌های حفاظتی پیشرفته از جمله Hardening URL and Form، Deep-linking  و جلوگیری از directory traversal ، تزریق كد SQL و جلوگيري از cross-site scripting، امضای کوکی و موارد دیگر، از وب سرورهاي شما محافظت مي كند.

پروکسی معکوس (Reverse proxy)

با گزینه‌های احراز هویت، بارگیری SSL و متعادل‌سازی بار سرور، حداکثر حفاظت و عملکرد را برای سرورهای شما که از اینترنت قابل دسترسی هستند تضمین می‌کند.

تکنیک‌های تجزیه و تحلیل فایل استاتیک و پویا مبتنی بر هوش مصنوعی ترکیب می‌شوند تا هوش تهدید بی‌سابقه‌ای را به فایروال شما بیاورند و به‌طور موثر باج‌افزار و سایر تهدیدات شناخته‌شده و ناشناخته را شناسایی و مسدود کنند.

طراحی شده توسط SophosLabs

اشتراک Zero-Day Protection که توسط SophosLabs پیشرو در صنعت پشتیبانی می‌شود، شامل یک پلت فرم اطلاعات تهدید و تجزیه و تحلیل تهدید کاملاً مبتنی بر ابر است. این تجزیه و تحلیل فایل مبتنی بر یادگیری عمیق، گزارش تجزیه و تحلیل دقیق، و یک تهدید سنج برای نشان دادن خلاصه ریسک برای یک فایل را فراهم می کند.

ما از لایه های تجزیه و تحلیل برای شناسایی تهدیدهای شناخته شده و بالقوه، کاهش ناشناخته ها، و استخراج احکام (نتيجه بررسي و حكم در مورد آن) و گزارش های اطلاعاتی برای رایج ترین انواع فایل استفاده می کنیم.

تجزیه و تحلیل فایل استاتیک

با استفاده از چندین مدل یادگیری ماشینی، شهرت جهانی فايل، اسکن عمیق فایل و موارد دیگر، می‌توانید به سرعت تهدیدات را بدون نیاز به اجرای فایل‌ها در زمان واقعی شناسایی کنید.

تجزیه و تحلیل پویا فایل

یک فایل را در یک Sandbox ايمن مبتنی بر ابر اجرا مي كند تا رفتار و هدف آن را مشاهده کند. اسکرین شات ها بینش بیشتری در مورد هر رویداد کلیدی در طول تجزیه و تحلیل ارائه می دهند.

گزارش تحلیل اطلاعات تهدید

گزارش‌های اطلاعاتی غنی بسیار بیشتر از یک حکم «خوب»، «بد» یا «ناشناخته» در اختیار شما قرار می‌دهند. بینش کامل در مورد ماهیت و قابلیت های یک تهدید از طریق استفاده از علم داده و تحقیقات SophosLabs ارائه می شود.

Zero-Day Protection در بسته Xstream Protection گنجانده شده است و برای خرید جداگانه نیز موجود است.

فایروال های سری XGS سوفوس با پردازنده اختصاصی Xstream Flow، سرعت بالاتر در پایش امنیتی ترافیک رمز شده (SSL Inspection) و قدرت بیشتر در مقابله با تهدیدات را ارائه میدهند.

فایروال سوفوس سری XGS
فایروال سوفوس وایرلس

خرید شبکه بی‌سیم LAN و فایروال Sophos

خرید فایروال Sophos چندین گزینه برای راه اندازی شبکه های بی سیم ارائه می‌دهد. از آنجایی که قابلیت محافظت بی‌سیم (Wireless Protection) در لیسانس پایه خریداری شده در هر دستگاهی گنجانده شده است، نیاز به پرداخت هیچ هزینه اشتراک دیگری نمی‌باشد. دستگاه‌های رومیزی (Desktop) به صورت اختیاری با Wi-Fi داخلی در دسترس بوده و به عنوان راهکاری مقرون به صرفه و یکپارچه برای دفاتر و شرکت‌های کوچکتر و بسترهای خرده‌فروشی که در آن‌ها پوشش شبکه فقط در یک فضای نسبتاً محدودی مورد نیاز است، ایده‌آل می‌باشند. برای کسب اطلاعات و جزئیات بیشتر به بخش Desktop مراجعه شود.

تاریخچه فایروال سوفوس

فایروال سوفوس توسط یان هوروسکاو پیترلمر بامعرفی اولین محصول ضدویروس خود در سال ۱۹۸۵ میلادی گام درعرصه دنیای امنیت شبکه گذاشت.درسال ۲۰۰۳ ،Sophos شرکت ActiveState که یک شرکت نرم افزاری در آمریکای شمالی که نرم افزار ضد اسپم را توسعه می داد را خریداری نمود. درآن زمان ویروس ها از طریق اسپم های ایمیل پخش می شدند و این به Sophos این اجازه را می داد تا یک ترکیبی از ضد اسپم و آنتی ویروس تولید کند.

شرکت فایروال سوفوس که یکی از برندهای مطرح در زمینه محصولات و خدمات مرتبط با امنیت شبکه و داده‌ها می‌باشد با سرمایه گذاری گسترده در زمینه UTM ها و به مالکیت در آوردن دو برند مشهور Astaro در سال 2011 و Cyberoam در سال 2014 و در نتیجه استفاده از فن آوری های این دو شرکت قدم محکمی در ارایه سری جدیدی از محصولات خود بنام SOPHOS سری XG نمود.

در حال حاضر ۱۰۰میلیون کاربر در بیش از ۱۵۰ کشور دارد و بیش از ۱۰۰ هزار کسب و کار از محصولات این شرکت استفاده می‌کنند. رویکرد امنیتی این شرکت روی ساده سازی و یکپارچه سازی راه کارهای امنیت شبکه متمرکز است و از راه کارهای آن می‌توان جهت امن سازی تمام نقاط شبکه از نقاط پایانی (شامل لپ تاپ‌ها تا دسکتاپ و سرورهای مجازی) تا ترافیک‌های وب و ایمیل و همچنین دستگاه‌های سیار استفاده نمود. UTM های فایروال سوفوس در سالیان گذشته هموار در رتبه بندی معتبر Gartner در رده Leaders جای گرفته وضمن قرارگیری در کنار برندهای مطرح UTM، امکانات متنوع ومتعددی نظیر امنیت درگاه اینترنت، پست الکترونیک، نرم افزارهای کاربردی تحت وب و گزارش دهی را در قالب تنها یک راه حل و بدون نیاز به استفاده از زیرساخت‌های متعدد و هزینه‌های اضافه گزاف دراختیار کاربران قرار داده است.

فایروال نسل بعدی سوفوس سری XGS

مشتریانی که به دنبال راه حل امنیتی شبکه یکپارچه هستند، از گزینه های اتصال یکپارچه موجود برای لوازم دسکتاپ ما قدردانی خواهند کرد. با ماژولار بودن فایروالهای سوفوس که کسب و کارهای کوچکتر، فروشگاه های کوچک و دفاتر شعبه برای رشد و انطباق با شرایط در حال تغییر به آن نیاز دارند، تعادل کاملی بین قیمت و عملکرد ارائه می دهد.

همه مدل‌ها از یک CPU پرسرعت به‌علاوه یک پردازنده اختصاصی Xstream Flow برای شتاب سخت‌افزاری استفاده می‌کنند.

محافظت در لبه شبکه با مدل های یک یونیت فایروال سوفوس

سازمان‌های متوسط و پراکنده که به یک راه‌حل همه‌کاره برای تامین امنیت و محافظت از شبکه‌شان نیاز دارند، با مدل‌های یک یونیت فایروال سوفوس می توانند از شبکه محافظت نمایند این فایروال‌های rackmount عملکرد عالی، طیف متنوعی از رابط‌های پرسرعت داخلی و به صورت ماژولار ارائه می شود حال اگر اولویت شما اطمینان از حداکثر زمان کار برای پیوندهای SD-WAN، اتصال ایمن کاربران راه دور یا محافظت از شبکه در یک سازمان در حال رشد می باشد، می‌توانید آنها را با محیط پویا خود تنظیم کنید.

همه مدل‌ها از یک CPU پرسرعت به‌علاوه یک پردازنده اختصاصی Xstream Flow برای شتاب سخت‌افزاری استفاده می‌کنند.

محافظت در لبه شبکه با مدل های دو یونیت فایروال سوفوس

شرکت‌های بزرگ و در حال رشدی که به حداکثر توان عملیاتی حتی برای پیچیده‌ترین شبکه‌ها نیاز دارند، با این فایروال‌های نسل بعدی سوفوس، نهایت حفاظت، عملکرد و تداوم کسب‌وکار را به دست می‌آورند. پردازنده‌های جدید Xstream Flow شتاب سخت‌افزاری اختصاصی را فراهم می‌کنند تا به راحتی از حفاظت کامل برای برنامه‌ها و ترافیک رمزگذاری‌شده و میزبان ابری امروزی پشتیبانی کند. این مدل‌ها با گستره‌ای از پورت‌های داخلی با سرعت بالا، به‌علاوه ماژول‌های پورت Flexi با چگالی بالا، تعادل کاملی بین چگالی پورت و ماژولار بودن برقرار می‌کنند تا اتصال را حتی بیشتر گسترش دهند.

من تب شماره 3 هستم.برای تغییر من برروی دکمه کلیک کنید.
من تب شماره 3 هستم.برای تغییر من برروی دکمه کلیک کنید.
پیمایش به بالا